بَرنوشته یا بَرنما یا بَنِر (به انگلیسی: Banner)، پرچم یا تکه‌ای پارچه است که دربردارندهٔ یک نماد (نَماد یا سَمبُل کلمه‌ای است که معانی مختلفی دارد. نمادها در معنای حقیقی آن زندگی بشر را آکنده‌اند، به گونه‌ای که هیچ بخشی از زندگی انسان خالی از آن نیست.)، نشان‌واره (نشان‌واره، لوگو، یا آرم عنصری گرافیکی از علائم دیداری است به‌طوری که با سبک حروف یا قلم خاصی تنظیم شده یا با اشکال تصویری به صورت ویژه چیده شده‌است. شکل، رنگ، سبک حروف و … باید مشخصاً از دیگر علایم مشابه دیگر متفاوت باشد.)، شعار یا پیامی دیگر است.

خصوصیات فیزیکی

بهترین و مناسب ترین پارچه برای ساخت بنر

امروزه بسیاری از مردم به دنبال آشنایی با بهترین و مناسب ترین پارچه برای ساخت بنر هستند تا از این طریق بتوانند یکی از ایده آل ترین این پارچه ها را تهیه کرده و از آن برای چاپ و طراحی بنر مورد نظر خود استفاده نمایند. از بهترین و مناسب ترین پارچه ها برای ساخت بنر می توان به پارچه های پشمی، گیاهی، مصنوعی و طبیعی اشاره کرد.

در ساخت بنر از چه نوع پارچه هایی استفاده می شود؟

خرید پارچه یکی از مهمترین و اصلی ترین دغدغه های بسیاری از مردم می باشد و هر یک از این افراد دوست دارند تا خرید پارچه عمده ارزان قیمت را تجربه کرده و با کیفیت ترین این محصولات را تهیه نمایند. پارچه ها از کاربرد بسیار بالایی برخوردار هستند که از مهمترین این کاربردها می توان به چاپ و ساخت بنر اشاره کرد. شما نیز می توانید برای طراحی بادوام ترین و شیک ترین بنر مورد نظر خود، پارچه ی مناسبی را تهیه کرده و آن را مورد استفاده قرار دهید.

از مهمترین انواع پارچه های مصنوعی مورد استفاده در ساخت بنر می توان به مواردی از جمله پارچه های ویسکوز، ریون، نایلون، استات، اکریلیک، لاکرا و غیره اشاره کرد که خریداران پارچه برای ساخت بنر می توانند بهترین و بی نظیرترین این محصولات را تهیه نموده و آن را مورد استفاده قرار دهند.

از جمله دیگر پارچه ها جهت ساخت بنر می توان به موارد زیر اشاره کرد:

بنر خام چگونه تولید و عرضه می شود؟

پارچه مورد نظر جهت تولید بنر در دستگاههای پیشرفته برای اضافه شدن مواد پی وی سی قرار می گیرد و بعد از تکمیل فرایند به ابعاد مختلف برش خورده و بدست مصرف کننده می رسد.

عرض طاقه های بنر ساتکس عبارتند از: