صنایع نساجی و الیاف پوشش مجیر اسپادانا

مجموعه کارخانجات ساتکس همواره خود را همسو و متکی بر ارزش ها و اهداف والای خود دانسته و میکوشد تا با تولید محصولاتی با کیفیت و مرغوب نماینده ای شایسته در صنعت نساجی کشور باشد و به عنوان یک متخصص پیشرو درحوزه پارچه های صنعتی دامنه وسیعی از محصولات ضد آب را ارائه می کند در واقع می توان گفت یکی از معتبرترین برند های پارچه در ایران است و محصولات با بالاترین کیفیت و مرغوبیت بی رقیب و همچنین قیمت مناسب اقتصادی توانسته روز به روز بازار مصرف گسترده تری داشته باشد.

این شرکت فعالیت ابتدایی خود را از سال 1341 آغاز نمود که با پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی و قرار گرفتن این مجموعه در ذیل پرچم مقدس ایران عزیز، طرح بازسازی و تحول اساسی این واحد صنعتی در سال 1365 در زمینی به مساحت تقریبی 4700 متر مربع در محل فعلی کارخانه شماره 1 واقع در شهرک صنعتی جی اصفهان خیابان یکم بطور حقیقی آغاز شد و در راستای برنامه توسعه شرکت فازهای 2، 3 ،4 و 5 نیز به مجموعه اضافه گردید.

کارخانجات با زیربنای حدود 21 هزار متر مربع شامل سالنهای چله پیچی، بافندگی، رنگرزی ، لمینت و انبارهای متعدد و با برخورداری از پشرفته ترین تکنولوژی و تجهیزات تولید منسوجات در سال 1391 فاز حقوقی به صورت رسمی افتتاح شد. راه اندازی این کارخانه موجب ایجاد اشتغال برای تعداد 300 نفر بصورت مستقیم و حدود 1400 نفر بصورت غیر مستقیم از جوانان شده و کمک شایانی به توسعه منطقه نموده است.

به جهت حرکت در مسیر بهبود مستمر و ارتقاء رضایتمندی مشتریان خود در سال 1395 موفق به اخذ گواهینامه ایزو (BS OHSAS 18001:2007 – ISO 9001:2015 – ISO 14001:2015) شده است. دریافت نشان استاندارد ایران و ارائه خدمات پس از فروش در بازارهای داخلی باعث شده از رقبای خود برتری کسب کرده و در حوزه رضایتمندی مشتریان خود قرار بگیریم، همچنین با واردات ماشین آلات مدرن و استفاده از مواد اولیه با کیفیت ایرانی، به توان تولید سالانه بیش از ده میلیون متر مربع در زمینه انواع پارچه های ضد آب با روکش پی وی سی رسیده و بازار محصولات مصرفی از قبیل ترانزيت، سایبان، پارچه های سراجی، بنر تبلیغات و همچنین پارچه های محافظ بهداشتی با ويژگي هايي نظیر ضد آب بودن، مقاوم در برابر نور آفتاب و انعطاف پذیری را از آن خود کنیم و حیطه بازار محصولات صادراتی به کشورهای همسایه را در دست بگیرد.

این امر با تکیه بر تجربه متخصصین و مدیران ارشدی که همگی افتخار ایرانی بودن را یدک می کشند و خواستار اقتدار میهن عزیزمان هستند بدست آمده است مجموعه ما با تمام توان خود خواهان عدم وابستگی کشور به محصولات وارداتی می باشد تا بتوانیم محصولی صد در صد ایرانی را وارد بازار نماییم و خواهان حمایت از سوی شما هم میهنان عزیز جهت خرید کالای ایرانی و شکوفایی اقتصاد کشور عزیزمان هستیم.